VI Niedziela Wielkanocna

1.fatima Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie O. Ryszarda Żubra – prezesa Zarządu Rycerstwa Niepokalanej, który głosi Słowo Boże i przybliży nam działalności Rycerstwa Niepokalanej oraz św. Maksymiliana. Zapraszamy do zapoznania się z wystawą.

2.  Rocznica Pierwszej Komunii  św. dziś o godz, 14.00

3. Również dzisiaj przed kościołem odbywa  się kwesta na kieleckie Hospicjum im Matki Teresy  w ramach akcji „Pola Nadziei”

4. W czwartek zapraszamy na godz. 19.00 na Godzinę Świętą

5.  W sobotę 03 czerwca odbędzie się parafialna pielgrzymka do Częstochowy połączona ze zjazdem Róż Żywego Różańca. Wyjazd o godz. 6.30 z parkingu obok basenu.

6. W przyszła niedzielę będziemy przeżywać  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7. Osoby, które zapisały dzieci na  letni wypoczynek we Władysławowie w dniach mogą w zakrystii odbierać karty na wyjazd.

8. Parafialny Festyn Rodzinny planowany jest na niedzielę 18 czerwca. Osoby pragnące wspomóż festyn oraz pomóc przy jego  organizacji prosimy o kontakt z ks. Piotrem Orlikowskim

9. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz, 18.00. Będziemy modlić się w intencji Pani Aleksandry Wieloch z racji imienin, Pani Aleksandra prowadzi nasz chór parafialny i wspiera swoim śpiewem.

10. Na spotkanie Kręgu Biblijnego zapraszamy w piątek po Mszy św. wieczornej.

11. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

we wtorek– św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika – na każdej Mszy św. Błogosławieństwo relikwiami św. Andrzeja

12. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej

13. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Parafii

14. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.

.

.