1. Dziś – Niedziela Adoracyjna. Przed najświętszym Sakramentem modlimy się o błogosławieństwo na Nowy Rok szkolny. O godz. 15.15 Zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Rozpoczyna się nowy Rok szkolny w związku z tym – zapraszamy nauczycieli, wychowawców, katechetów, rodziców, dzieci i młodzież  na uroczystą Mszę Św. - z okazji Rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego jutro o godz. 8.00. Spowiedź dla dzieci podczas Mszy św. Przypominamy, że w ciągu roku szkolnego Msza św. dla dzieci z błogosławieństwem w niedzielę o 10.30
  1. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych będzie w najbliższą niedzielę 10 września o godz. 10.30 serdecznie zapraszamy.
  2. W czwartek - Pierwszy Miesiąca – o godz. 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny a o godz. 18.00 Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do życia konsekrowanego.
  3. Również w czwartek zapraszamy po przerwie wakacyjnej na Godzinę Świętą o godz. 19.00 przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską.
  4. Decyzją ks. Biskupa Ordynariusza ks Marek Dumin został mianowany prefektem w naszym Seminarium Duchownym. Ks. Markowi serdecznie dziękujemy za pracę w naszej wspólnocie. Jednocześnie witamy nowego wikariusza Ks Kamila Banasika. Kapłanom życzymy wielu łask i  Bożego błogosławieństwa w dalszej pracy kapłańskiej.
  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

w piątek –  Święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny

  1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszego Kościoła.
  2. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy  Bożego błogosławieństwa i opieki św. Maksymiliana.