1. Dzisiaj jest niedziela adoracyjna - o godz. 15.15 zmiana Tajemnic Różańcowych.
2. W czwartek 9 listopada przypada 15 rocznica Konsekracji naszego Kościoła, dlatego w najbliższą niedzielę będziemy dziękować Bogu za dar tej Świątyni. A w sobotę 02 grudnia będziemy przeżywać 40 – lecie Erygowania naszej Parafii.
3. W środę po Mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. Zapraszamy wszystkich którzy pragną jeszcze bardziej pogłębić w sobie kult Maryjny.
4. W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 19.00. Będziemy rozważać Mękę Pańską przed Najświętszym Sakramentem
5. W dniach 10/11 listopada odbędzie się w naszym Kościele rozważanie 24 godzinnej Męki Pana Jezusa - w intencji Ojczyzny. W zakrystii możemy się zapisywać na poszczególne godziny rozważań i czuwania
6. W najbliższą sobotę- święto Niepodległości. Msze Św. w naszym kościele o 7.00, 9.00 (Msza w za Ojczyznę) i o godz. 18.00. Będziemy w tym dniu modlić się o zgodę, pokój i błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny- Polski oraz odśpiewamy Suplikacje.
7. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 Msza św. i spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii św.
8. Również w przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć prześladowane kościoły
9. W zakrystii możemy się zapisywać na Nieustanny Różaniec z 14/ 15 listopada -w intencji kapłanów Naszej Diecezji i o nowe powołania.
10. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w czwartek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
- w piątek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
- w sobotę – św. Marcina z Tours, biskupa;
11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i św. Maksymiliana na każdy dzień.