1. Dnia 9 listopada przeżywaliśmy 15 rocznicę poświęcenia naszego Kościoła. Dziękujemy Bogu za dar tej świątyni. Polecamy w modlitwie Ks. prałata Józefa Zbroszczyka i wszystkich budowniczych prosząc dla nich o laskę nieba a dla Rodzin modlących się tutaj o dar Bożego błogosławieństwa. Będziemy również 02 grudnia w sobotę przeżywać 40 rocznicę erygowania naszej Parafii.
2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiarami do puszek przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie.
3. Dziś o godz. 14.00 Msza święta i spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej
4. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na Nieustanny Różaniec z 14 na 15 listopada. Lista w zakrystii.
5. W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 19.00. Będziemy rozważać Mękę Pańską.
6. W piątek – trzeci miesiąca wyjazd na czuwanie do Imbramowic. Zapisy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.
7. Msza św. i spotkanie dla młodzieży , która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w najbliższą niedzielę o godz. 14.00
8. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w poniedziałek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych
męczenników Polski
w piątek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
w sobotę - bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Możemy również nabywać kalendarze Misyjne na przyszły rok- ofiary za kalendarze przeznaczone są na Misje.
11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej i św. Maksymiliana na każdy dzień.