1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca - Niedziela Adoracyjna. O 15.00- Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.15 Zmiana Tajemnic Różańcowych, a o 16.30 Nabożeństwo Majowe.

 2. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej , a w niedzielę i uroczystości o godz.16.30. Serdecznie zapraszamy.

 3. W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 19.00. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską.

 4. Spotkanie Rycerstwo Niepokalanej w środę po Mszy św. wieczornej.

 5. Rocznica Pierwszej Komunii św. w najbliższą niedzielę o godz, 14.00. Spowiedź dla dzieci i rodziców przed tą Uroczystością w czwartek o godz. 17.00.

 6. Zapraszamy do zapisywania się na 24–godzinny Nieustanny Różaniec z 14/15 maja. Lista do zapisów na poszczególne godziny w zakrystii.

 7. Rodzinna Rowerowa Majówka z udziałem ks. Bp. Mariana Florczyka odbędzie się w sobotę 18 maja. Zapisy w biurze Caritas i sportowych obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 8. Na sobotę 1 czerwca planowana jest parafialna pielgrzymka do Częstochowy na Ogólnopolski zjazd Róż Różańcowych. Informacje i zapisy w zakrystii.

 9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- we poniedziałek– Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

- we wtorek – Uroczystość NMP Matki Łaski Bożej, głównej Patronki Miasta

- w środę – św. Stanisława Bp. i męczennika- patrona Polski i naszej Diecezji

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 2. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary na potrzeby naszej Parafii.

 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w nadchodzącym tygodniu opieki Matki Bożej i św. Maksymiliana. na każdy dzień.