II Niedziela zwykła

 1. połówRozpoczynamy dzisiaj w kościele Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. Jutro w naszej świątyni o godzinie 19:00 będziemy się modlić z przedstawicielami różnych wyznań chrześcijańskich o jedność. Modlitwie będzie przewodniczył Biskup kielecki Jan Piotrowski.
 2. Msza św. i spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania dziś o godz. 14.00
 3. W najbliższą niedzielę na prośbę ks. Bp. Ordynariusza będziemy przeżywać dzień solidarności z Chorwacją poszkodowaną w trzęsieniu ziemi. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć poszkodowanych.
 4. W tym tygodniu obchodzimy w czwartek Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 5. W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o 20.00. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską. W tym dniu również o godz. 18.00 będzie Msza św. a następnie  Różaniec i Droga Krzyżowa w intencji kapłanów prowadzone przez Wspólnoty Margaretkowe.
 6. W najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego do sali obok Zakrystii,             a w sobotę Rycerstwo Niepokalanej na spotkanie po mszy św. o godz. 18.00.
 7. Zapraszamy Rodziny na Msze Święte „Kolędowe” w najbliższym tygodniu o godz. 18.00:

      18.01 – poniedziałek- ul. Sandomierska bloki 156, 158, 160

     19.01 – we wtorek zapraszamy te rodziny, które nie mogły być w wyznaczone dni  oraz wszystkie Rodziny modlące się w naszym kościele.          Dziękujemy za Wasza obecność na tych szczególnych Mszach Świętych, za wspólną modlitwę oraz za wsparcie materialne Parafii..

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- we wtorek  -św. Józefa, Sebastiana Pelczara, biskupa

- w czwartek– św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

 1. We wtorek swoje imieniny przeżywa Pan Mariusz nasz kościelny. Solenizanta otaczamy naszą serdeczną modlitwą i życzliwością.
 2. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom a szczególnie Babciom i Dziadkom życzymy w rozpoczynającym się tygodniu Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.