I Niedziela Wielkiego Postu  

  1. wielkpostDziś Msza święte i spotkania dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania - o godz. 14.00 z SP nr 28, a o godz. 17:00 z SP nr 24 i pozostałych szkół.
  1. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych - Drodze Krzyżowej, w piątki o godz. 17.15dla Dzieci, a po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.30dla Dorosłych i Młodzieży oraz  na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  każdą niedzielę o godz. 16.30. Dzisiaj pierwsze Gorzkie Żale
  2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w czwartek po wieczornej Mszy Św., a na godz. 20.00 zapraszamy na Godzinę Świętą. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską
  3. W piątek po Mszy św. o 18:30 zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego do sali obok zakrystii.
  4. Najbliższa niedziela - II Wielkiego Postu, jest niedzielą zwaną „Ad Gentes”, jest to dzień solidarności i modlitwy z misjonarzami, którzy pochodzą z Polski, a pracują na misjach. Naszymi ofiarami składanymi w tym dniu do puszek, będziemy mogli wesprzeć ich pracę.
  5. Do puszek przy wyjściu z kościoła możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy.
  6. Jutro w liturgii obchodzimy Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętego Maksymiliana na każdy dzień.