II Niedziela Wielkiego Postu

 1. wielkpost Dzisiejsza II Wielkiego Postu, jest niedzielą zwaną „Ad Gentes”, jest to dzień solidarności i modlitwy z misjonarzami. Naszymi ofiarami składanymi dziś do puszek,  możemy wesprzeć pracę misjonarzy
 2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna.                            O godzinie  15.15 zmiana tajemnic różańcowych.
 1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych - Drodze Krzyżowej, w  piątki o godz.17.15 dla Dzieci, a po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.30 dla Dorosłych i Młodzieży oraz  na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  niedzielę o godz. 16.30
 2.  W czwartek – Pierwszy Miesiąca, o godz. 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny, a o godz. 18.00 Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.
 3. W piątek – Pierwszy Miesiąca, spowiedź na Mszach świętych, a popołudniu od godz. 17.15. Nabożeństwo pierwszo piątkowe będzie odprawione po mszach o godz. 7.30 i 18.00.
 4. W sobotę – Pierwszą Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15, a później Msza święta.
 5. W czwartek na godz. 20.00 zapraszamy na Godzinę Świętą. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską. Prosimy o zabranie do Kościoła ze sobą krzyża.
 6. Pielgrzymka Pokutna Rycerstwa Niepokalanej  do Kalwarii Świętokrzyskiej w Morawicy obędzie się w sobotę 6 marca. Zapisy i informacje w zakrystii.
 7. Za zgodą ks. Biskupa Ordynariusza w najbliższą niedzielę rodzina i przyjaciele będą kwestować przed kościołem na operację i rehabilitację ciężko chorej Anny.
 8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła
 9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
 10. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętego Maksymiliana na każdy dzień.